غرفه دانشگاه صنعتی امیرکبیر «غرفه برتر» در بیست‌وچهارمین دوره نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور

 | تاریخ ارسال: 1402/9/25 | 
غرفه دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان «غرفه برتر» در بیست‌وچهارمین دوره نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور معرفی و تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در لوح تقدیر اهدایی مسئولان نمایشگاه، خطاب به دکتر رهایی رئیس دانشگاه آمده است: به اعتبار ارزیابی انجام‌شده، غرفه دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بیست‌وچهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار، موفق به کسب امتیاز عالی شده و در جمع غرفه‌های برتر و منتخب قرار گرفته است.


در روز پایانی نمایشگاه، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و هیات‌هایی از کشور پاکستان و ارمنستان از غرفه دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کردند.
دکتر رهایی سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز از غرفه‌های مختلف نمایشگاه بازدید کرد و در حاشیه این بازدید توافق‌نامه فناوری ساخت شتابگر الکترواستاتیک ES۲۰۰  میان پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای شرکت تولید مواد اولیه و سوخت هسته‌ای و دانشگاه صنعتی امیرکبیر و معاونت برنامه‌ریزی هسته‌ای و نظارت راهبردی سازمان انرژی اتمی به امضا رسید.


دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بیست‌وچهارمین دوره نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور با ارائه بیش از ۵۹ دستاورد در این نمایشگاه حضوری پررنگ داشت.