بایگانی بخش اخبار و رویدادها

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 105 | تعداد کل بازدید های مطالب: 35,198 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

بازدید دانش آموزان منتخب کشور از پارک علم و فناوری

جمعی از دانش‌آموزان منتخب مدارس سمپاد کشور روز دوشنبه ۲۷ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ از پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت حضوری و مجازی بازدید کردند. این دانش‌آموزان منتخبین کارسوق ملی فراگیر پیش ران نوآوری که به همت پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان توسط موسسه پرورش خلاقیت و نوآوری ایده‌ران ساماندهی شده بودند.

img_yw_news
سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ -

افتتاح برج نشان

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ -

دور همی های درس مدل های کسب و کار پلتفرمی با همکاری دانشکده مدیریت و پارک علم و فناوری دانشگاه امیرکبیر

دور‌همی‌ درس مدل‌های کسب و کار پلتفرمی با همکاری دانشکده مدیریت و پارک علم و فناوری دانشگاه امیرکبیر

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ -

برگزاری دوره آموزشی مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی

امروزه اهمیت دوره مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی بر کسی پوشیده نیست زیرا مدیریت پول برای سازمان‌­ها امری بسیار حیاتی است. در تمامی سازمان‌­های بزرگ، رسیدگی به این امور بر عهده حسابداران و مدیران مالی است که به صورت تخصصی با مسائل مربوط به مدیریت سرمایه آشنا هستند. با این حال، آشنایی با این مبحث به مدیران غیرمالی نیز ضروری می­ نماید. دوره آموزش مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی می تواند سازمان را چند گام جلوتر از آنچه هست، پیش ببرد. درک جامع از مفاهیم کلیدی مالی کسب و کار به مدیران غیرمالی، تصمیم گیری آنها در شرایط خاص را مؤثر کرده و آنها را به اهداف و مقاصد نهایی خود نزدیک می­کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ -

دورهمی درس کسب و کارهای پلتفرمی با همکاری دانشکده مدیریت و پارک علم و فناوری امیرکبیر

دورهمی درس کسب و کارهای پلتفرمی با همکاری دانشکده مدیریت و پارک علم و فناوری امیرکبیر با حضور حامد تاج الدین بنیانگذار و مدیرعامل سنا گستر سبز (آچاره و اوبار) در تاریخ ۶ آذر ۱۴۰۲ در برج فناوری ابن سینا برگزار گردید. در این دورهمی حامد تاج الدین در خصوص داستان شکل گیری، مراحل رشد و شکست­‌ها و موفقیت­ های خود در این مسیر توضیح داد که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.  

img_yw_news
سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ -

نشست آشنایی با «بوت‌کمپ کارآفرینی»

صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری کارخانه نوآوری آمپر و دانشگاه امیرکبیر، نشست آشنایی با «بوت‌کمپ کارآفرینی» را در آذرماه جاری برگزار می‌کند به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، نشست آشنایی با بوت‌کمپ کارآفرینی (هوشمندسازی خودرو و صنعت حمل‌ونقل) ویژه دانشجویان، دانش‌آموختگان، اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ و سایر علاقه‌مندان، روز دوشنبه ۱۳ آذر ماه در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود. 

img_yw_news
یکشنبه ۵ آذر ۱۴۰۲ -

گزارشی از دور ه همی‌های برگزار شده در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیر کبیر

گزارشی از دوره همی‌های برگزار شده در پارک علم وفناوری دانشگاه صنعتی امیر کبیر دورهمی­‌های درس مدل­های کسب و کار پلتفرمی با همکاری دانشکده مدیریت و پارک علم و فناوری دانشگاه امیرکبیر هر هفته دوشنبه­‌ها در برج فناوری ابن سینا برگزار می­گردد. در این دورهمی­‌ها هر هفته بنیانگذار و مدیرعامل یکی از استارتاپ‌های موفق به بیان داستان شکل­‌گیری، مراحل رشد، شکست‌ها و موفقیت­‌های خود می­‌پردازد. تاکنون ۳ دورهمی در تاریخ­‌های ۱۵، ۲۲ و ۲۹ آبان ۱۴۰۲ به شرح ذیل برگزار شده است.  

img_yw_news
یکشنبه ۵ آذر ۱۴۰۲ -

نشست شرکت‌های ریلی و صنعتی برای بازاریابی و فروش

 به نقل از پایگاه خبری ریل نیوز: نشست مدیران عامل شرکت‌های ریلی وصنعتی در قالب طرح جامع بازاریابی و فروش طی پنج روز در پارک علم و فناوری دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲ -

رویداد یک روزه  سرمایه‌گذاری با حضور سرمایه‌گذاران مجموعه متاورس نور در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار گردید

رویداد یک روزه  سرمایه‌گذاری با حضور سرمایه‌گذاران مجموعه متاورس نور در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار گردید. در این رویداد که با حضور شرکت‌های فناور مستقر در پارک برگزار شد  ۱۰ شرکت طرح‌های برتر خود را ارائه کردند که با استقبال سرمایه‌گذاران مواجه گردید پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر (مادر دانشگاه‌های صنعتی کشور) با استقرار شرکت‌های فناور و جذاب، آمادگی دارد که میزبان سرمایه‌گذاران حوزه نوآوری و فناوری باشد.

صفحه 1 از 5    
اولین
قبلی
1