بایگانی بخش اخبار و رویدادها

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 85 | تعداد کل بازدید های مطالب: 18,568 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ -

نشست آشنایی با «بوت‌کمپ کارآفرینی»

صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری کارخانه نوآوری آمپر و دانشگاه امیرکبیر، نشست آشنایی با «بوت‌کمپ کارآفرینی» را در آذرماه جاری برگزار می‌کند به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، نشست آشنایی با بوت‌کمپ کارآفرینی (هوشمندسازی خودرو و صنعت حمل‌ونقل) ویژه دانشجویان، دانش‌آموختگان، اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ و سایر علاقه‌مندان، روز دوشنبه ۱۳ آذر ماه در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود. 

img_yw_news
یکشنبه ۵ آذر ۱۴۰۲ -

گزارشی از دور ه همی‌های برگزار شده در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیر کبیر

گزارشی از دوره همی‌های برگزار شده در پارک علم وفناوری دانشگاه صنعتی امیر کبیر دورهمی­‌های درس مدل­های کسب و کار پلتفرمی با همکاری دانشکده مدیریت و پارک علم و فناوری دانشگاه امیرکبیر هر هفته دوشنبه­‌ها در برج فناوری ابن سینا برگزار می­گردد. در این دورهمی­‌ها هر هفته بنیانگذار و مدیرعامل یکی از استارتاپ‌های موفق به بیان داستان شکل­‌گیری، مراحل رشد، شکست‌ها و موفقیت­‌های خود می­‌پردازد. تاکنون ۳ دورهمی در تاریخ­‌های ۱۵، ۲۲ و ۲۹ آبان ۱۴۰۲ به شرح ذیل برگزار شده است.  

img_yw_news
یکشنبه ۵ آذر ۱۴۰۲ -

نشست شرکت‌های ریلی و صنعتی برای بازاریابی و فروش

 به نقل از پایگاه خبری ریل نیوز: نشست مدیران عامل شرکت‌های ریلی وصنعتی در قالب طرح جامع بازاریابی و فروش طی پنج روز در پارک علم و فناوری دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲ -

رویداد یک روزه  سرمایه‌گذاری با حضور سرمایه‌گذاران مجموعه متاورس نور در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار گردید

رویداد یک روزه  سرمایه‌گذاری با حضور سرمایه‌گذاران مجموعه متاورس نور در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار گردید. در این رویداد که با حضور شرکت‌های فناور مستقر در پارک برگزار شد  ۱۰ شرکت طرح‌های برتر خود را ارائه کردند که با استقبال سرمایه‌گذاران مواجه گردید پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر (مادر دانشگاه‌های صنعتی کشور) با استقرار شرکت‌های فناور و جذاب، آمادگی دارد که میزبان سرمایه‌گذاران حوزه نوآوری و فناوری باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۲ -

مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی

مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۲ -

اولین رویداد فرصت تامین سرمایه برای شرکت های پارک علم وفناوری دانشگاه صنعتی امیر کبیر

اولین رویداد فرصت تامین سرمایه برای شرکت های پارک علم وفناوری امیر کبیر 

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ -

پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و شرکت توسعه دانش‌بنیان سینا (بنیاد مستضعفان )تفاهم‌نامه امضا کردند.

پارک فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیربا شرکت توسعه دانش‌بنیان سینا (بنیاد  مستضعفان )تفاهم‌نامه امضا کردند گروه سرمایه گزاری سینا به عنوان بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با پارک فناوری دانشگاه صنعت امیرکبیر تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ -

برگزاری رویداد جدید مدریک آکادمیک

برگزاری رویداد جدید مدریک آکادمیک

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۲ -

قرارداد ما بین پارک علم و فناوری امیر کبیر و مرکز نوآوری ارج برای ایجاد پردیس مشترک؛

قرارداد ما بین پارک علم و فناوری امیر کبیر و مرکز نوآوری ارج برای ایجاد پردیس مشترک؛پردیس نوآوری(ارج) با همکاری پارک علم وفناوری دانشگاه صنعتی امیر کبیر راه اندازی می شود.پردیس نوآوری لوازم خانگی (ارج) با انعقاد قرارداد مشترک بین پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، شرکت ارج راه اندازی می شود. 

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ -

نخستین رویداد مشاوره، عارضه یابی ، تحلیل و ارائه راهکار به شرکت ها ، پرسنل و فعالان حوزه فناوری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نخستین رویداد مشاوره، عارضه یابی ، تحلیل و ارائه راهکار به شرکت ها ، پرسنل و فعالان حوزه فناوری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌گردد. این رویداد یک روزه که بصورت رایگان در تاریخ یازده هم آبان ماه سال جاری با حضور بیش از ۵۰ حقوقدان و فعال حوزه فناوری به میزبانیهاب بین المللی فناوری و نوآوری  ایران و پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می گردد،  به شرکت ها ، تیم ها و فعالان حوزه فناوری در حوزه های مختلف چون امور حقوقی ، بازاریابی و بیمه ، مالیاتی، ثبت شرکت و دیگر حوزه ها بصورت رایگان مشاوره خواهد داد.

img_yw_news
یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ -

بازدید رِئیس دانشگاه واسط عراق از پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیر کبیر

بازدید رئیس دانشگاه واسط عراق از پارک علم و فناوری  دانشگاه صنعتی امیر کبیر  دکتر مازین الحسنی رئیس دانشگاه واسط عراق  و دکترعلی ناصر هیلو رییس دانشکده مهندسی این دانشگاه و هیات همراه ایشان از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و برج فناوری پارک بازدید کردند. در این بازدید زمینه‌های همکاری علمی، آموزشی و اجرای پروژه های فناورانه مورد بررسی قرار گرفت.  

img_yw_news
شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ -

اولین سمینار تخصصی کارآفرینی در صنعت تجهیزات پزشکی و آرایشی بهداشتی

اولین سیمنار تخصصی کارآفرینی در صنعت تجهیزات پزشکی و آرایشی بهداشتی شرکت در این سمینار، فرصتی استثنائی جهت دریافت دانش عمیق تر در صنعت های تجهیزات پزشکی و آرایشی بهداشتی است. همچنین شما با شرکت در این سمینار میتوانید با تکمیل پرسشنامه ای نسبت به انتخاب دقیق تر مسیر حرفه ای آینده ی خود مشورت های تخصصی دریافت نمایید. علاوه بر این، این رویداد یک فرصت واقعی جهت آشنایی با فعالان و علاقه مندان به کارآفرینی در صنعت های تجهیزات پزشکی و آرایشی بهداشتی است.

img_yw_news
سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ -

مهلت دریافت طرح در نخستین رویداد فناورانه راه هوشمند تا ۲۰ مهر ماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

تمدید مهلت دریافت طرح نخستین رویداد فناورانه راه هوشمند مهلت دریافت طرح در نخستین رویداد فناورانه راه هوشمند تا ۲۰ مهر ماه ۱۴۰۲ تمدید شد. به گزارش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، با توجه به درخواست ها و پیگیری های صورت گرفته از جانب ایده پردازان، دانشجویان و فناوران عزیز، مهلت ارسال طرح در رویداد فناورانه راه هوشمند، تا ۲۰ مهر ماه سال جاری، تمدید شد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ -

دستکش هوشمند واقعیت مجازی؛ افزایش توانایی و ارتقای مهارت حرکتی دست و انگشتان

دستکش هوشمند واقعیت مجازی؛ افزایش توانایی و ارتقای مهارت حرکتی دست و انگشتان توسط یکی شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیر کبیر ساخته شد.یکی از شرکت های مرکز نوآوری  پزشکی موفق به ساخت دستکش هوشمند واقعیت مجازی شد.افزایش توانایی و ارتقای مهارت حرکتی مچ و انگشتان دست برای بسیاری از افراد با مشاغل گوناگون و همچنین کم‌­توانان حرکتی که به خاطر مشکلات عصبی و یا عضلانی آسیب پذیرند ، علت و جرقه اصلی ایده ساخت دستکش هوشمند واقعیت مجازی­ست. 

img_yw_news
چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲ -

نشست تخصصی در حوزه ایمنی و آتش نشانی هوشمند در حوزه صنعت احداث

نشست تخصصی در حوزه ایمنی و آتش نشانی هوشمند در حوزه صنعت احداث روز یکشنبه ۲۹ مرداد ماه، نشست تخصصی و مشترک پارک علم و فناوری دانشگاه امیرکبیر و مرکز توسعه بازار نوآوری زی در حوزه‌های ایمنی و آتش نشانی هوشمند در صنعت احداث با حضور شرکت های متقاضی فناوری در برج فناوری ابن سینا برگزار گردید.  

img_yw_news
شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲ -

تمدید طرح ملی کارآفرینی تا ۱۵ مهر ماه

طرح ملی کار آفرینی تا ۱۵ مهر ماه تمدید شد

img_yw_news
شنبه ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ -

بازدید های هفتگی دانش آموزی

بازدید های هفتگی دانش آموزی در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیر کبیر پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیر کبیر در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی خود، توسعه سرمایه های انسانی و ترویج فرهنگ کارآفرینی فناورانه اقدامات ترویجی خود را در حوزه دانش آموزی گسترش میدهد . در این راستا و جهت آشنایی دانش آموزان با فرصت های ایجاد کسب و کار در و هدایت صحیح تحصیلی و شغلی سلسله بازدید‌های دانش‌آموزی در دستور کار پارک قرار گرفته است. پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر تا کنون میزبان دانش آموزان منتخب از سراسر کشور بوده است. هم چنین در جدیدترین برنامه، بازدیدهای منظم هفتگی برای بازدید دانش آموزان مدرسه ماندگار البرز در سه شنبه های هر هفته برنامه ریزی شده است.  دومین هفته از بازدیدهای دانش‌آموزی با حضور ۳۰ دانش آموز به همراه معلم پژوهشی دبیرستان روز سه شنبه ۲۴ شهریور ماه در محل برج فناوری ابن سینا برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۲ -

بازدید دانشجویان واحد بین الملل دانشگاه صنعتی امیر کبیر از پارک علم وفناوری دانشگاه

بازدید دانشجویان واحد بین الملل دانشگاه صنعتی امیر کبیر از پارک علم وفناوری دانشگاه در این بازدید رئیس پارک علم وفناوری دانشگاه صنعتی امیر کبیر  آقای دکتر سید فرهنگ فصیحی و دکتر آرزو رئیس واحد بین الملل بازدیدکنندگان را همراهی کردند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۲ -

رویداد بازاریابی و فروش مستقیم محصولات دانش بنیان و فناور

رویداد بازاریابی و فروش مستقیم محصولات دانش بنیان و فناور

img_yw_news
شنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۲ -

تمدید طرح دستیار فناوری

تمدید طرح دستیار  فناوری تا بیست و هشتم تیرماه

img_yw_news
شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۲ -

طرح ملی ترویج کارآفرینی

طرح ملی ترویج کارآفرینی شبه یادگیری و توسعه مهارت های کارآفرینی دانشجویان

img_yw_news
شنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۲ -

طرح ملی ترویج کارآفرینی هدایت دانش آموختگان به سمت کسب و کارهای مبتنی بر دانش

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: هدف اصلی از اجرای طرح ملی ترویج کارآفرینی هدایت دانش آموختگان به سمت کسب و کارهای مبتنی بر دانش است. به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر: سید دکتر فرهنگ فصیحی در نشست خبری فراخوان طرح ترویج کارآفرینی که درمحل وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری برگزار شد  اظهار داشت: طرح ملی ترویج کارآفرینی برای افراد در شرف فارغ التحصیلی  برنامه ریزی شده است. مخاطبان این طرح ملی دانشجویان سال‌های سوم و چهارم دوره کارشناسی، دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد و دانشجویان دکتری بعد از گذراندن دروس دانشگاهی هستند.   

img_yw_news
سه شنبه ۶ تیر ۱۴۰۲ -

کنگره سلامت هوشمند

کنگره سلامت هوشمند  با مدیریت هوشمند، تجهیزات و طراحی بیمارستانی

صفحه 1 از 4    
اولین
قبلی
1